Akademik
Sınavlar
- YDS -

YDS, Ülkemizde ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’dır. Kişinin yabancı dil seviyesini gramer, okuduğunu anlama ve kelime bilgisi açısından ölçen bir akademik dil sınavıdır.

YDS’ye KİMLER KATILABİLİR?

  • Yüksek lisans programlarına girecek lisans programı mezunları.
  • Doçent, doktora ve sanatta yeterlik adayları
  • Lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta okuyan öğrencilerden, yüksek lisans ya da doktora öğrenimi görmek isteyenler.
  • Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurtdışı görev vs. nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler.
  • Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girecek olan adaylar.
  • Kamu personeli olmak amacıyla KPSS’ye girecek adaylardan, çalışmak istedikleri Kamu Kurumu’nun talebi doğrultusunda yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler .

Ön Bilgilendirme Formu

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

WELL-TIMED ENGLISH'TE YDS EĞİTİMİ

welltimed english yds

YDS’ ye öğrenci hazırlamak bir uzmanlık işidir. Bu nedenle YDS sınıflarımızda eğitim veren öğretmenlerimiz alanında uzman ve deneyim sahibi, konulara ve sorulara hakim,YDS skoru bulunan eğitmenlerdir.
Konuları ve soruları analizci bir yaklaşımla değerlendirip, soruları hızlı ve doğru yanıtlamanın en pratik yollarını öğretip sınavdaki zamanı en verimli kulanmanın bütün yollarını göz önünde bulunduran bir müfredatla ilerlerler.
Çıkabilecek sorulara karşı öngörülüdürler. Öğrencilerin zorlandığı her konuya yanıt verebilecek yeterliliğe sahip olan öğretmenlerimiz sınava hazırlanma sürecinde öğrencilerine rehberlik ederek öğrenciye bir nevi koçluk hizmetini de sunmuş olurlar. 

YDS eğitimi süresince öğrencilerimize pek çok konu ve sınav taktiği öğretilerek bilgi kalıcılığının sağlanması açısından sistematik bir yol kullanılır. 

Özgün yayın ve materyal desteği kurs süresince yapılan deneme sınavları,YDS kursu eğitiminde en yüksek ders saati ve en kısa sürede tüm pratik stratejileri öğrenerek kendinizdeki gelişimi gözlemleme fırsatı bulup hedeflerinize emin adımlarla ilerleyeceksiniz

DİĞER KURSLARIMIZ