Genel
İngilizce

Maksimum 8 kişilik sınıflarda daha az öğrenci ile daha yüksek başarı hedefleyenler için ideal eğitimdir.

Dünyada en çok konuşan dil İngilizcedir.Yaklaşık 55 ülkede resmi dil olarak kabul edilmiş ve 1.9 milyar insan tarafından konuşulduğu verilerle açıklanmıştır.İşte bu yüzdendir ki her alanda karşımıza çıkan İngilizce öğrenimi artık zorunluluk haline gelmiştir.

Well-Timed English Yabancı Dil Eğitim Kurslarında, Genel İngilizce öğreniminde geleneksel yöntemler artık bir kenara bırakılarak, öğrencinin tamamen akıcı bir şekilde konuşabilmesi ve anlayabilmesini amaç edinilmiştir.

Uluslararasi Eğitim kalitesini kendisine ilke edinmiş olan Well-Timed English Yabancı Dil Kursları,digital sınıflarında Ingilizce öğreniminin de temel esaslarından olan görsel ve işitsel duyulara hitap eden sistemleri kullanmayı tercih eder.

İlgili materyallere ek olarak Well-Timed English Yabancı Dil Kurslarında

 Uluslararasi Bandrollū Yayınlar

*Oxford English File Publishing for Adults Students 

*Pearson Speak Out Publishing for Adult Students

*Pearson Big Plus Publishing For Primary School Students  kullanılır.

 

Kaynaklar ayni anda; okuma takibi, yazma becerilerini geliştirme, dinleme yetisini gūçlendirme olarak bir dil öğreniminin tūm temel yapı taşlarını içinde barındırarak öğrencisine sunmaktadir.

Ön Bilgilendirme Formu

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Well-Timed English Yabancı Dil Kurslarında, İngilizce Dil Ediniminde Temel Esaslar;


  • Az sayılı öğrenci ile, yüksek seviye başarısının hedef alınması
  • Görsel ve işitsel duyulara hitap eden sistemlerin kullanılması
  • Her bir öğrenci seviyesine yönelik hazırlanan audio destek çalışmaları ile öğrencisinin dinleme yetilerinin güçlendirilmesi ve bu sayede dinlenen konularda, ikinci dil edinim kalıcılığının sağlanması
  • Yurt dışı deneyimli, alanında uzman eğitmenler eşliğinde, her bir öğrencisinin, ders esnasında ikinci dilde düşüncesinin ifade edilebileceği öğrenci konfor alanının sağlanması ve bu sayede öğrenci soru-cevap reflekslerinin kazanılması
  • Eğitim haritasında doğru bir seçenek fırsatı sağlayan, uluslararası prestijli yayınların kullanılması
  • Well-Timed English’te İngilizce Programlarımız, öğrenci odaklı yaklaşımla hareket edilerek haftada 3 gün 12 saat eğitimle, totalde her bir seviye için 144 ders /saati olarak planlama yapılması
  • Dört temel beceri seviyesi, (listening, speaking, reading, writing) her bir öğrenci için eğitim öncesinde, ölçme ve değerlendirme yapılıp, sınav değerlendirmesi sonucunda öğrencimizin bir dil edinim seviyesine uygun olan sınıflarımızda, ilk dersine adım atarak yol ve kariyer haritası da sağlam bir şekilde belirlenmiş olmasıdır.

WELL-TIMED ENGLISH’TE KUR PROGRAMLARI;

A1(Beginner)

Basit düzeyde öğrenci İngilizce ile tanışır ve temel bilgiler edinir.Kısa cümleler kurup,temel soru sorma düzeyine ulaşarak kendini kısaca ifade edebilecek seviyeye ulaşır.

A2(Elementary)

İngilizcenin yapısal özelliklerinin iyiden iyiye öğrenildiği,kavranıldığı,kişinin özgeçmişi,çevresi hakkında bilgi verip karşı tarafla bilgi alışverişinde bulunduğu biraz daha uzun cümle yapılarını anlayıp temel deyimlere hakim olmaya başladığı seviyedir.

B1(Pre-Intermediate)

Öğrenci,yaşadığı olayları ve deneyimlerini aktarabilir,görüşlerini ve planlarını kısaca nedenleriyle ortaya koyabilir. Kişisel ilgi alanları doğrultusunda ya da bildiği konularda, basit, ancak fikirler arası bağlantıların oluşturulmuş olduğu metinler yoluyla kendini ifade edebilir. Seyahatlerde, dilin konuşulduğu yerlerde karşılaşılabilecek çoğu durumların üstesinden gelebilecek seviyeye ulaşır.

B2(Intermediate)

Bu düzeyde öğrenci, kendini çok daha rahat ifade edebilecek seviyeye ulaşır.Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük dağarcığıyla dile getirebilir.Zorlanmadan belli ölçüde doğal ve akıcı bir dil kullanarak günlük yaşamda çok rahat iletişim kurabilir. Bu aşamaya ulaşmış bireyler, yapacakları bireysel çalışmalarla (kitap, dergi, gazete okumak;ilgi alanlarına giren konulara yoğunlaşmak,bir konunun olumlu olumsuz yönlerini tartışmak vb.) İngilizce dilini kullanılır duruma getirirler.

C1(Upper-Intermediate)

İleri düzey İngilizce kursunda birey;karmaşık konularda, bağlantıların ve ilişkilerin açıkça ortaya konduğu, iyi yapılandırılmış, ayrıntılar içeren metinler yoluyla kendini akıcı bir şekilde ifade edebilir. Dili akademik ve mesleki amaçlar için ve günlük yaşamda esnek ve etkili bir şekilde kullanabilir.Farklı yapıya sahip uzun ve karmaşık metinleri anlayabilir ve bu metinlerdeki dolaylı anlatımları ve imaları fark edebilir.Akıcı bir şekilde ve takılmadan konuşarak ana dili İngilizce olana yakın düzeyde dile hakimiyet seviyesine ulaşılır.

C2(Advanced)

Bireyin kendini tam anlamıyla ifade edebildiği seviyedir.Akıcı ve doğal bir anlatıma sahip olunup sunum,seminer,kompozisyon gibi çalışmalar eksiksiz yapılabilir,kişinin duyduğu ve okuduğu herşeyi kolayca anlayabildiği seviyedir.

Teorik Eğitim Süresi

HAFTA İÇİ

4 saat x 3 gün =12 saat
1 Seviye : 12 hafta x 12 saat = 144 saattir.

HAFTA SONU

3 saat x 2 gün =6 saat
1 Seviye : 24 hafta x 6 saat = 144 saattir.

DİĞER KURSLARIMIZ