İspanyolca
Dil Eğitimi

Global dünyada resmi dil olarak kabul edilmiş en yaygın lisan olarak dikkat çeken İspanyolca dili, dünyada kullanılan en yaygın üçüncü lisandır. Dünya üzerindeki kullanım alanları incelendiğinde, Güney Amerika, Avrupa ve Afrika başta gelmektedir.

Son yıllarda oldukça rağbet gören İspanyolca, Almanya’ dan Japonya’ya kadar çok sayıda ülkedeki okullarda zorunlu seçmeli ders seviyesinde okutulmaktadır. İspanyolca ’ya bu denli bir ilgi olduğundan, şirketler ve alımlarda, İngilizce ile İspanyolca dili bilen adaylar arasından seçim yapmaktadırlar.

Günümüzde de özellikle dış ticaret alanında çalışanların, yabancı ülkelerde ilişkisi olan mühendislerin, iş adamlarının, sürekli iş seyahatlerine çıkan üst düzey yetkililer ve kişisel gelişiminde dil bilme gereksiniminin farkında olan bireylerin en çok ilgi gösterdiği yabancı dildir. Well-Timed English Yabancı Dil Kurslarında alacağınız İspanyolca eğitiminin ilk adımı, seviyeniz belirlenerek yapılmaktadır.  Öğrencinin İspanyolca dili kullanım seviyesi belirlendikten sonra oluşturulmuş özel gruplar derslerimiz için start verilir.

Well-Timed English Yabancı Dil Kursları İspanyolca kursu ile başladığınız eğitimizde hem bu dili sosyal günlük yaşantınızda hem de kariyer planlamanızda dilediğiniz   seviyeye ulaşmanızı hedeflemekteyiz. Okuma, dinleme, yazma, konuşma becerilerinizi gözettiğimiz kursumuzda, amacımız her alanda bu dili pekiştirmekle beraber, doğru metotlar kullanılarak, oluşturduğumuz özgün stratejimize uygun olarak, zaman içerisinde istenilen hedefe doğru zamanda ulaşmanızı sağlamaktadır.

Deneyimli eğitmenler eşliğinde alacağınız eğitimlerinizde, nitelikli yayınlarla hazırlanan müfredatımız, grammar, dinleme, konuşma, okuma yazma tabanlı dört temel beceri odaklı bir eğitim ile verilmektedir.

Ön Bilgilendirme Formu

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

Teorik Eğitim Süresi

HAFTA İÇİ

6 ders / saat x 2 gün
1 Seviye = 30 hafta X 6 ders / saat= 180 saat

HAFTA SONU

6 ders / saat x 2 gün
1 Seviye = 30 hafta X 6 ders / saat= 180 saat

DİĞER KURSLARIMIZ