Akademik
Sınavlar
-IELTS-

IELTS (The International English Language Testing System) tüm dünyada adayların İngilizce yeterliliğini ölçen en güvenilir sınavlardan biridir. 

IELTS (The International English Language Testing System) tüm dünyada adayların İngilizce yeterliliğini ölçen en güvenilir sınavlardan biridir. Bu sınav İngilizce yeterlilik sınavı olarak bilinip 125 farklı ülkede uygulanmaktadır. 

 

Ülkemizde de İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana olmak üzere birçok şehirde uygulanmaktadır.

Dünya genelinde 7000’den fazla üniversite ve resmi kurumda benimsenmiştir. Ülkemizde YÖK’ün 2009 yılında yayınladığı duyuru ile tüm devlet ve vakıf üniversiteleri lisans, yüksek lisans ve doktora başvurularında IELTS sınavını kabul etmeye başlamıştır.

 

 

Ön Bilgilendirme Formu

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

IELTS Kursu Eğitim Süreci

welltimed english language course

IELTS sınavı dört farklı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler Listening (dinleme), Speaking (konuşma) Reading (okuma), Writing (yazma)’dır.

IELTS kursumuza katılacak öğrencilerimize öncelikle IELTS deneme sınavı yapılmaktadır. Sınav sonucuna göre adayların gidermesi gereken eksiklikler doğrultusunda, eğitim planlaması uygulanmaktadır. 

Sadece WELL-TIMED ENGLISH ‘e özel eğitim kursu müfredatı, eğitim süresince öğrencilere yol gösteren uzman kadro, sürekli güncellenen deneme sınavları, ödev takip sistemi, skor hedefli IELTS hazırlık kursu, uygun ve gerçekçi fiyat politikamız ile WELL-TIMED ENGLISH ailesi olarak IELTS sınavına hazırlık döneminde profesyonel destek alarak, kaliteli bir eğitim süreci geçirmeniz, sınavda üstün başarı sağlayabilmeniz tek gayemizdir.

DİĞER KURSLARIMIZ