Rusça Dil Eğitimi

Rusça; Hint -Avrupa dil ailesinden olup Kiril harflerinden oluşan bir alfabesi bulunmaktadır.  

Ülkemiz, Rusya ile ticari ve turistik faaliyetlerin yoğun olması sayesinde son yıllarda en verimli dönemini yaşamaktadır. Bundan dolayı Rusça Dil Kursuna olan talep günden güne artarak devam etmektedir. İçerik olarak Rusça eğitimi; dil bilgisi, dinleme, konuşma, okuma, yazma kelime dağarcığından oluşmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz görsel ve işitsel materyaller sayesinde, Rusça dili alfabesini ve bu dili konuşma biçimini tam olarak öğrenmenizi hedeflemekteyiz. Rusça kursuna başlamadan önce Well-Timed English Yabancı Dil Kursu olarak sizlere seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra seviyeniz belirlenerek, alacağınız eğitim programı ve süresi belirlenmektedir. Dersler deneyimli eğitmenler tarafından verilmekte olup, max-6 öğrencili sınıflarda ya da birebir özel ders imkanıyla, hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleri ile eğitimler başlamaktadır.

Well-Timed English Yabancı Dil Kurslarında Rusça Dil eğitimleri üç seviyeden oluşmaktadır.  

Ön Bilgilendirme Formu

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

A Seviyesi ( temel)

Temel seviye gramer kuralları yoğun olarak verilerek, basit ifadeler, temel bilgi alışverişini sağlayabilme, temel Rusça soruları sorabilme ve cevaplayabilme yetkinliklerini kazandığınız seviyedir.

B Seviyesi (orta)

Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma çalışmalarının yoğun olarak yapıldığı, kelime dağarcığının geliştirildiği, karşılıklı konuşabilme yetisinin kazanıldıldığı seviyedir.

C Seviyesi ( ileri)

Rusça’nın her yönüyle kavranıldığı, ileri düzeyde Rusça dilbilgisi yapılarının öğrenildiği, bireyin fikir ve düşüncelerini, takılmadan karşı tarafa aktarıldığı bir seviyedir

Teorik Eğitim Süresi

HAFTA İÇİ

3 ders / saat x 3 gün
1 Seviye = 12 hafta X 9 ders / saat= 108 saat

HAFTA SONU

3 ders / saat x 3 gün
1 Seviye = 12 hafta X 9 ders / saat= 108 saat

DİĞER KURSLARIMIZ