Akademik
Sınavlar
- TOEFL -

En çok kabul gören,en çok tercih edilen,en popüler İngilizce sınavlarından biri olan TOEFL’a son kez bizimle
hazırlanın!

TOEFL NEDİR?

Uluslararası geçerliliğe sahip, elektronik ortamda yapılan dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerinin test edildiği TOEFL sınavı, ana dili İngilizce olmayanların İngilizce yetkinliğini ölçen Educational Testing Services tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır.

TOEFL SINAVINA KİMLER KATILABİLİR?
-Yurt dışında yüksek lisans,doktora ve master programlarına katılmak isteyen öğrenciler,
-ÖSYM tarafından verilen YDS denkliğini değerlendirmek isteyenler,
-Üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak isteyen öğrenciler,
-Ulusal ve uluslararası firmalara iş başvurularında İngilizce yeterliliğini belgelemek durumunda olanlar.

Ön Bilgilendirme Formu

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurun.

WELL-TIMED ENGLISH'TE TOEFL EĞİTİMİ

welltmed englsh menemen toefl sınavı

En çok kabul gören, en çok tercih edilen, en popüler İngilizce sınavlarından biri olan TOEFL’a son kez bizimle hazırlanın!

Her bir öğrencimiz ile dersimize başlamadan önce hedefine göre bir hazırlanma süresi belirlenir. TOEFL sınavında test edilen, dinleme, konuşma, okuma, yazma da eksiklikleri belirlenerek seviyesine uygun bir program oluşturulup, kaç saat ders alması gerektiği kesinleşir. Öğrencilerimiz grup bazında sınıf içi eğitimlere katılabileceği gibi özel ders çalışmalarımızla da istediği skora çok daha kısa sürede ulaşabilir.

Well-Timed English’te TOEFL sınavında öğrencimiz, derece skorları olan ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından, en prestijli yayınlar ve kapsamlı doküman desteği kullanılarak eğitim alır, sınavla ilgili tüm stratejileri öğrenerek TOEFL sınav formatı ve bu sınavdaki tüm sınav tipleriyle tanışma imkanı elde etmiş olur. Öğrencimiz, eğitim süresi boyunca kurumumuzda yapılan TOEFL deneme sınavları sayesinde de öğrenilen stratejileri pekiştirme ve hedeflerine ne kadar yaklaştıklarının da ayrıca gözlemlemesine ve değerlendirmesine tabii olurlar.

Ayrıca öğrencilerimiz akademik sınavlarına tüm hızıyla hazırlanmaya devam ederken, kurumumuzdaki tüm speaking derslerden de yararlanarak istedikleri kadar pratik yapma imkanına sahip olurlar.

DİĞER KURSLARIMIZ